HAKKIMIZDA


Kurulduğu 1996 yılından bu yana satış konusunda uzman kadrosuyla , üretimin, sanayinin ihtiyacı olan her türlü malzemede geniş bir yelpaze ile hizmet vermekte olan ERKAN MAKİNA, toptan ve parekende satışta olduğu gibi, ithalat ve ihracat konusunda da her geçen gün hızla büyümektedir.

ERKAN MAKİNA 4 showroomu ve Genel Müdürlük binası ile 5.900 m2 kapalı alanda 62.000 çeşit ürünü ile hizmet vermektedir.

Birinci showroomumuz , OSTİM OSB’de 2.200 m2 kapalı alanda, ikinci showroomumuz İstanbul Yolu K.S sanayi sitesinde (ANKARA)  1.250 m2, üçüncü showroomumuz SİNCAN OSB’de 800 m2 kapalı alanda, dördüncü showroomumuz İstanbul Anadolu Yakası IMES sanayi sitesinde (İSTANBUL) 150 m2 kapalı alanda ve Genel Müdürlüğümüz ise OSTİM  OSB’de 1500 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. 5. showroomumuzİvedik OSB. Bölgesine Şubat ayı içerisinde ve 6. showroomumuz Başkent OSB bölgesine 2013 yılı ortasına kadar açılmış olacak.

Ağır sanayinin, inşaatın, üretimin, tamirin, yenilenmenin, hobi uğraşlarının olduğu her alanda geniş ürün çeşitliliği ile hizmet veren firmamız beklentilerinizi karşılayan çözümler sunarak en iyi danışmanlık hizmetini vermektedir. Profesyonel kullanıcıya hizmet veren ERKAN MAKİNA bu alanda büyümesine devam edecektir.

Tecrübeli çalışma kadromuz, geniş ürün çeşitliliğimiz ve emeğe, insana, doğaya olan saygımızla dürüstlük ve güvenirliğimizden ödün vermeden büyümemize devam etmekteyiz.

 

 

ERKAN MAKİNA ÇALIŞMA STRATEJİSİ

ERKAN MAKİNA müşterilerine daha hızlı satış ve servis eğitimi verebilmek için kendi içerisinde 14 farklı departmanla hizmet vermektedir.

 

 

DEPARTMANLAR

  1. Elektrikli el aletleri ve aksesuarları

  2. Mekanik el aletleri ve aksesuarları

  3. İş güvenliği ve aksesuarları

  4. Aşındırıcı el aletleri ve aksesuarları

  5. İnşaat malzemeleri ve aksesuarları

  6. Kaldırma ekipmanları ve aksesuarları

  7. Kesici takımlar ve aksesuarları

  8. Civata - bağlantı elemanları ve aksesuarları

  9. Kaynak makinaları ve aksesuarları

10. Makina tezgah ve aksesuarları

11. Havalı el aletleri ve aksesuarları

12. Aerosol ve Kimyasal grubu

13. Satış sonrası hizmetler

14. Demo ve tanıtım ekibi

 

Her showroomumuzda bu şekilde bir teşkilatlanma sistemi mevcuttur. Her departman alanında uzman olan profesyonel personellerden oluşmaktadır. Bütün showroomlardakidepartmanlar Genel Müdürlüğümüzde bulunan satış ekibimiz ile desteklenmektedir. Genel Müdürlükteki ürün satış uzmanları hergün müşteri ziyaretleri yapmaktadırlar. Hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmet sağlamaktalar.


ERKAN MAKİNA 160 çalışan personeli (10 mühendis, 15 tekniker, 25 teknisyen, 50 dış saha satış uzmanı , 30 iç saha satış uzmanı ve 30 idari personel ) ile satış ve servis hizmeti sağlamakta ve bu kadroyu 60 adet satış ve sevkiyat arabaları ile desteklemektedir.

ERKAN MAKİNA showroomları ve uzman satış ekibi dışında, sahip olduğu ve her geçen gün sayısını artırdığı bayileri aracılığı ile Türkiye’nin her tarafına hizmet vermektedir.

ERKAN MAKİNA yapmış olduğu bu teşkilatlanması ve geniş ürün yelpazesi ile sanayinin olduğu her yerde müşterilerine optimum fiyatlarla maximum hizmet vermektedir.

ERKAN MAKINA’nın önceliği; müşterilerimizin her türlü ihtiyacına hızlı ve uygun çözümler sunmaktır.