YÖNETİMİN MESAJI


Değerli iş ortaklarımız, Ankara merkezli firmamız kuruluş amacı doğrultusunda önce Ankara’daki iş ortaklarına hizmet verip buradaki oluşumunu başarı ile tamamladıktan sonra, tüm Türkiye’ye bayi ve servis ağını yayarak genişlemiş, Türkiye’de kendi konumunda lider firma ve marka olmuştur. Son 5 yılda Türkiye kardeş ülkerinde (Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Gürcistan, Özbekistan, Kırgızistan) faaliyetlerini yoğunlaştırmış, bu ülkelerde de bayi ve servis teşkilatında çok başarılı işbirlikleri yapmıştır.

 

Firmamızın bu bakımdan örgütlenmesi, yazılım, lojistik, yönetim ve bilgi sistemleri teknolojisinde ilerlemesi iş ortaklarımıza da kazanım sağlamıştır. Mesleki yüksek tecrübesi ve geniş teknik kadrosu ile firmamız iş ortaklarına endüstriyel teknik market ihtiyaçlarında en yüksek kazanımı sağlamaya devam etmektedir.

 

Üretimde müşterilerimizin verimliliğini arttırmak için fark yaratan hizmet anlayışını ortaya koyan firmamız, güvenilir bir iş ortağı olarak müşterilerimiz beklentisi doğrultusunda çözümler sunmaya devam etmektedir. Firmamızın bugün geldiği noktada stratejik iş ortaklarımızın katma değerinin farkındayız. Dün olduğu gibi bugünde, yarında bu güvenin bize verdiği güç ile iş ortaklarımızın değişen ihtiyaçlarına, günün koşullarına göre en rantabıl çözümü sunmaya devam edeceğiz.


Birlikte ilerlemeye birlikte büyümeye devam edeceğiz.

 

YÖNETİM KURULU